Ekologická úprava vody

Naše společnost se zabývá nejen prací čistění odpadů, ale i čistěním a regenerací vrtů a studní. Tato činnost se provádí buď mechanickou, nebo chemickou regenerací. Nejčastější příčinou kazivosti vody je takzvané zestárnutí zdroje, kdy dojde k zanesení přítokových cest. Proto je pak nutné tento evoluční jev odstranit pomocí regenerace vodního zdroje.
Čistění odpaduse provádí z důvodu zanesení perforovaných úseků, většinou hned u přítoku. Takzvaná inkrustace je způsobena uhličitany vápníku a hořčíku, které způsobují tvrdost vody. Tvrdost vody způsobuje i mangan a železo. Pokud se o studny nestaráte, může dojít až k havarijnímu poklesu kvality vody až nenávratně! Je lepší vše pravidelně kontrolovat a vodu testovat!

Ekologická úprava vody

Provádíme rovněž nejen čištění odpadu ,ale i ekologicky upravujeme vodu! Zajišťujeme montáž galvanického samočisticího systému Ion ScaleBuster, který vodu upravuje proti korozi a vodnímu kameni. Zároveň chrání celé potrubí a vodovodní systémy od těchto nemocí vody. Brání tak všem tvrdým nečistotám vápníku zanášet spotřebiče a sanitární zařízení. S jeho pomocí se zbavíte všech těchto problémů a vytvoří Vám na všech spotřebičích a bateriích v koupelnách a kuchyních ochranný firn.

Tagged on: